Hastane yer döşemeleri için son dönemlerde inşaat sektöründe pek çok modern ve yenilikçi yapı malzemesi piyasaya sunulmuştur. Teknolojinin ilerlemesi ile beklentilerin artması oldukça doğal bir hal almıştır. Yapı sektöründe iç mekan tasarımı ne kadar kusursuz olursa olsun eğer zemin kaplama malzemesi görsel açıdan şık ve kullanışlı değil ise hayal ettiğiniz dekorasyonu ve istediğiniz kaliteyi sağlayamazsınız.

Ülkemizde son yıllarda çok yaygın olarak kullanılan pvc yer döşemeleri bu beklentileri fazlası ile karşılayan bir yer kaplama malzemesidir. Pvc yer döşemesi antibakteriyel özelliği ile mikroplara karşı direnç sağlar ve yüzeyinde mikrop barındırmaz bu nedenle temizliği ve bakımı oldukça pratik olduğundan dolayı genellikle hastane yer döşemeleri için sıkça tercih edilmektedir.

HASTANE YER DÖŞEMELERİ İÇİN MALZEME TERCİHLERİ

Hastane zemin kaplama malzemesi hastanenin farklı bölümlerine göre farklı pvc zemin kaplaması kullanılmalıdır. Örneğin hasta odaları için heterojen yer döşemesi veya homojen yer döşemesi tercih edilebilir. Yoğun bakım, ameliyathane yer döşemesi, röntgen odası ve laboratuvarlarda antistatik pvc yer döşemesi kullanılmalıdır. Pvc zemin kaplaması yoğun trafik özelliği ile darbelere karşı son derece sağlam ve kaliteli bir yapıya sahip olup uzun yıllar bakım ve onarım gerektirmez.

Hastane yer döşemeleri rutubetten nemden ve sudan etkilenmez en önemlisi kaymaz yapıda olması nedeni ile her türlü iç mekan zemin kaplaması olarak tercih edilmektedir. Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizden yardım alabilirsiniz.

Hastane Yer Kaplama Malzemeleri

HASTANE YER DÖŞEMELERİ

Pvc zemin kaplamaları antibakteriyel özelliğiyle Türkiye’de neredeyse tüm iç mekanlarda uygulanmaktadır. Ucuz zemin kaplama olmasına artı olarak kaliteli ve şık görünüşüyle de tercih edilme nedenlerindendir. Hastanelerde bu malzemelerin dışında neredeyse başka malzeme kullanılmıyor. 

Hastane yer döşemeleri için tercih edilecek malzemeler yapılacak alanların ve hastanenin hangi birimine yapılacağına göre malzemenin özelliğine göre uygun olan pvc yer döşeme modeli seçilir.

Hastane zemin kaplama malzemelerimiz ve ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Pvc zemin kaplama metre kare fiyatlarını öğrenmek ve ücretsiz keşif hizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN

UYGULAMALARIMIZDAN BAZI ÖRNEKLER

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

Fİrmamızdan ücretsiz keşif ve numune talebinde bulunabilirsiniz.