OKUL YER DÖŞEMeleri

Okul yer döşemeleri için en çok dikkat edilecek konu güven ve hijyendir. Çünkü çocuklar günün büyük bölümünü oynamakla geçirirler bu sebeple düşmeler ve benzeri kazaları önlemek için yumuşak, darbe emici ve hijyenik antibakteriyel yer döşeme malzemeleri tercih edilmelidir. 

Okul yer döşemesi olarak seçilebilecek en doğru ürün PVC zemin kaplama malzemeleridir. Çünkü antibakteriyel ve darbe emici özelliğinden dolayı anaokulu, kreşler ve ilkokul gibi alanlarda uygun olan en ideal yer döşeme çözümleridir. Anaokulu ve kreşler için uygun olacak zemin kaplama önerilerimiz aşağıda detaylı anlatılmıştır.

Neden Pvc Zemin Kaplama Tercih Etmeliyim ?

Eğitim ve öğretim hizmeti veren birçok resmi veya özel kurumlarda insan yoğunluğunun fazla olmasından dolayı zemin kaplama malzemesi seçimi ve tercihi önem arz etmektedir. Okul yer döşemesi olarak sıkça tercih edilen PVC zemin kaplamaları günümüzde eğitim kurumları hem yoğun trafik hemde antibakteriyel özelliği ile rağbet gören bir yer döşeme malzemesidir.

Okullarda genellikle heterojen yer kaplaması veya homojen yer döşemesi tavsiye edilmektedir. Eğitim kurumlarında yoğunluktan dolayı sürekli temizlik fırsatı olmadığı için günlük bakım yapılabiliyor. Bu nedenle PVC yer döşemeleri hijyenik yapısı ile uzun süre bakım gerektirmez günlük nemli bir paspas ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Özellikle sınıf yer döşemesi malzemeleri sınıflarda öğrenci sayısının fazla olması ve masa sandalye kullanımından dolayı her türlü darbeye karşı son derece sağlam ve dirençli bir yapıya sahiptir. PVC yer döşemeleri geniş ürün yelpazesi ile son derece zengin renk ve desen modeline sahiptir. Okul yer kaplamaları ve PVC yer kaplama malzemesi fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

PVC MERDİVEN KAPLAMA

Kaymayı önleyici pvc zemin kaplaması ile istediğiniz basamağa istediğiniz rengi uygulayabilir gök kuşağı hissi verebilirsiniz.

KORİDOR YER DÖŞEMELERİ

Eğitim kurumları koridorları için pvc zemin kaplama kataloğundan beğendiğiniz renklerden aklınızdaki motifi çizebilirsiniz.

KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

Karo kauçuk zemin kaplama malzemeleri çocuk oyun parkları için ve bahçeler için özel üretilmiş yumuşak yer döşemeleridir.

PVC MERDİVEN PROFİLİ

Merdiven basamakları için kaymayı önlemek için kullanılan tırtıklı plastik merdiven burunluğu malzemesidir.

SINIF YER DÖŞEMELERİ

Sınıflarda sıraların sürüklenmelerine karşı dayanık yoğun kullanıma dayanıklı yer döşemeleri tercih edilmelidir.

SÜPÜRGELİK

Yer döşemeleri ne kadar güzel ve kaliteli olursa olsun eğer duvar dipleri açı ve süpürgelik yapılmamışsa hep bir eksiklik hissettirir.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !
Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.