KAUÇUK ZEMİN KAPLAMA

Kauçuk kaplama malzemeleri sürekli ve yoğun kullanıma dayanıklı yer döşemeleridir. Darbe emici özelliğiyle düşmelerden kaynaklanan yaralanmaları önleyicidir. Kauçuk yer döşeme ürünleri birçok alanda kullanılmaktadır. Dış mekanlarda ve iç mekanlarda kullanılabilir. Web sayfamızda karo kauçuk zemin kaplama fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı anlatılmıştır. Aşağıda örnekleri ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Kauçuk zemin kaplama

Park İçin Kauçuk Zemin Kaplama

Çocuk oyun alanlarında hem çocukların ilgisini çekecek hemde çocukların düşmelerindeki yaralanmaları önlemek için uygun malzeme seçilmelidir. Kauçuk kaplama malzemesi hem fiyat konusunda hemde kullanım açısından beklentilerinizi karşılamaktadır. Park zemin kaplama malzemeleri olarak bilinen kauçuk kaplama ürünleri dış mekana uygun  kar ve yağmurdan etkilenmeyen dayanıklı yer döşemeleridir.

Kauçuk kaplamalarının standart olarak siyah, yeşil ve turuncu renkler olarak üretilir bu üç rengin fiyatları aynıdır. Eğer bu renkleri beğenmeyip farklı renkler isterseniz normal fiyatın üzerine 8 TL fiyat farkı eklenerek özel üretim yapılabilir istediğiniz zemini istediğiniz renklerle dizany edebilirsiniz.

FİTNESS KAUÇUK DÖŞEMESİ

Fitness Spor Salonu Yer Döşemesi

Spor salonlarında ağırlık çalışması yapılan bölümlerde darbe emici ve ses önleyici  yer döşeme malzemeleri tercih edilmelidir. Kauçuk kaplamaları spor salonları için vazgeçilmez yer döşeme malzemeleridir. Spor salonları için en çok tercih edilen renk siyah renk ve karo ürünlerdir.

Karo kauçuk 2cm 2,5cm, 3cm, 4cm ve 5cm kalınlıklarda üretilir. Karo ebatları 40×40 ve 50×50 karo şeklindedir.

Firmamız spor salonları için spor aktiviteleri için özel üretilmiş pvc zemin kaplama malzemelerinin de hem satışını hem uygulamasını yapmaktadır. Pvc zemin kaplama ve karo kauçuk kaplama metre kare fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !
Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.