Merdiven kaplama malzemesi olarak kullanılabilecek bir çok malzeme piyasada bulunmaktadır önemli olan en doğru malzemeyi seçmektir. Yanlış bir merdiven döşeme seçimi yapmanız beklentilerinizi karşılamayacak ve daha sonra hem zaman hemde maliyet konusunda tekrar yeni bir işlem yapmaya sebep olabilir. En doğru merdiven döşeme malzemesi için dikkat edeceğiniz hususları size açıklayalım.

MERDİVEN KAPLAMA İÇİN HANGİ MALZEMEYİ KULLANMALIYIM ?

Merdiven döşemeye karar verdikten sonra dikkat edeceğiniz hususları size anlatalım. Aslında hangi malzemeyi seçmeliyim sorusundan önce şuna karar vermelisiniz merdiven döşemedeki amacınızın ne olduğudur. Firmamıza gelen bazı soruları ve isteklerden size örnekler verelim ona göre fikir sahibi olabilirsiniz.

  1. Ucuz merdiven basamak kaplaması olsun ve kaliteli olsun.
  2. Binaya yük binmesin diye hafif merdiven kaplama malzemesi arıyorum.
  3. Anaokulu ve kreş gibi işletmem var çocukların düşmelerindeki yaralanmaları önlemek için kaymayı önleyici merdiven kaplama modelleri  istiyorum.
  4. Kolay temizlenebilir leke tutmayan merdiven kaplaması arıyorum.
  5. yoğun trafiğe dayanıklı yırtılmayacak ömür boyu dayanacak merdiven döşeme malzemesi arıyorum.

Sorularınız veya istekleriniz bunlardan biriyse size ona göre yardımcı olalım. Peki ya size bu saydıklarımızın hepsini karşılayacak bütün bu özellikleri kendi bünyesinde barındıran yer kaplama modelimiz var. Ucuz, kaliteli ve hafif böyle bir malzeme istiyor musunuz ? tabi ki istiyorum bu da soru mu dediğinizi duyar gibiyim. Size önerdiğimiz bütün bu özelliklere sahip olan merdiven için kullanılacak en iyi ürün, PVC zemin kaplama malzemesidir detaylarını aşağıda okuyabilirsiniz.

kırmızı merdiven kaplama

PVC ZEMİN KAPLAMA

Merdiven kaplama çeşitleri arasında size ucuz fiyatlı ve kaliteli olan yer döşeme malzemesi olarak pvc zemin kaplama malzemesini tavsiye ediyoruz. Kaymayı önleyici özelliğiyle anaokulu ve kreş gibi alanlarda çocukların düşmelerindeki yaralanmaları en aza indirir. Hijyen açısından antibakteriyel olduğu için hastanelerde kullandığımız tek yer döşeme ürünüdür.

Kaymaz merdiven kaplama olarak en iyi ürün ve kaliteli yer döşeme malzemesidir. Buna ilave olarak basamakların ön kısmına tırtıklı plastik veya metal profil taktığımız için kayma riski tamamen ortadan kalkmış oluyor.

Pvc merdiven kaplama fiyatları diğer zemin kaplama türlerine göre daha uygundur. Fiyat hesaplaması yapılacak basamakların ve sahanlıkların ölçü alımından sonra metre kare olarak değilde toplam fiyat hesaplaması yapılır. Çünkü merdiven döşeme uygulaması zor bir işlem ve sarfiyatı düz zeminlere göre daha çok olduğu için maliyetler hesaplanır ve toplam fiyat verilir.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !
Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.