Duvar koruma bariyeri ve sedye çarpma bandı malzemeleri üreticisi olan firmamız, uygun fiyatlı kaliteli sedye tutunma bandı ve duvar koruma bandı ürünlerin üretimini yapmaktadır. Genel olarak duvarlar ve koridorlar başta olmak üzere iç mekan duvarlarını darbelere karşı engellemek için tasarlanmış duvar koruma malzemesidir. Duvar koruma bariyeri fiyatları için bizi arayın.

 

Duvar Koruma Bandı Avantajları

Özellikle hasta ve yaşlıların tutunabileceği tutamaklı duvar bariyerleri hastanelerde ve huzur evlerinde en çok tercih edilen duvar tutunma aparatıdır. Hastanelerde ve sağlık kurumlarında koridor duvarlarında kullanılan bu malzemeler, hasar oluşturacak çarpma ve darbe sonucu sedye yatakları ve servis arabaları gibi diğer araçlar için koruma görevi sağlar.

Hastanelerin ve huzur evlerin en çok kullanıdığı duvara tutunma imkanı sağlayan yapısı gereği hem hastanın destek almasını hemde tutamaklı duvar koruma bariyerine tutunurak konforlu ve güvenli yürüme kolaylığı sağlar.

HEMEN ARA

Duvar Koruma Bariyeri Fiyatları

Duvar koruma bariyerleri fiyatları seçilen malzemenin modeline ve kalitesine göre değişir. Sedye çarpma bandı olarak da bilinen duvar koruma bariyerleri fiyatları,  yapılacak metrekare ölçüsüne metrajın büyüklüğüne göre değişir.

Üreticisi olduğumuz ürünleri en uygun fiyata profesyonel uygulama ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ücretsiz numune ve keşif hizmeti için bizi arayın.