PVC ZEMİN KAPLAMA

Kreş yer döşemeleri için müşterilerimizin beklentilerine göre seçenekler sunmaktayız. Yapılacak işlem sadece zemini örtmek olmamalıdır. Oyun alanları için çocukların ilgisini çekecek onları oyun oynarken olası düşmelere karşı koruyabilecek en doğru malzeme seçilmelidir.

Antibakteriyel heterojen, homojen ve akustik pvc zemin kaplama kataloglarını görmek için aşağıdaki botuna tıklayın veya ücretsiz keşif hizmeti ve pvc zemin kaplama fiyatlarını almak için iletişim sayfamıza gidin.

ÜRÜNÜ İNCELE

KREŞ YER DÖŞEMELERİ BAHÇELERİ İÇİN

Anaokulu ve kreşler için çocukların yaz günleri hava alabilecekleri açık oyun alanları hazırlamak, ve onların doğası gereği koşup oynayacağı alanlar oluşturmak gerekir. Firmamız  karo kauçuk zemin kaplama malzemeleri ile uzman ekiplerle yapılacak metrajın büyüklüğüne göre en kısa sürede en kaliteli hizmeti vermektedir.

Bahçe zemin kaplama ve oyun parkı zeminlerinde kullanılan kauçuk kaplamaların metre kare fiyatları da oldukça uygundur. İletişim numaralarımız arayarak ücretsiz keşif ve fiyat teklifi isteyin. 

HEMEN FİYAT TEKLİFİ AL
Kauçuk zemin kaplama

ÇALIŞMALARIMIZ

Renklizemin.com olarak hem online satış hemde satışını yaptığımız malzemelerin uygulamasını da yapmaktayız. Aldığınız ürünlerin işçiliğini dert etmeyin.

USTA İSTE

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

Yerinde keşif ve katalog için firmamızı arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Uzman ustalarımız aynı gün hizmetinizde !

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !
Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.