Beefloor BY 300 PVC Yapıştırıcı

Beefloor BY 300 PVC Yapıştırıcı

Beefloor BY 300 PVC Yapıştırıcı: Akrilik polimer esaslı yapıştırıcıdır. Özellikle yoğun trafiğin olduğu (hastane, okul vs.) zeminlerde kullanılacak olan, pvc esaslı zemin döşeme malzemelerinin linoleum yapıştırılmasında, marley ve halı yapıştırılmasında kullanılmaktadır.


Kullanım Alanları
Fabrikalarda, montaj atölyelerinde, depo ve antrepolarda, uçak hangarlarında, alışveriş merkezlerinde, gıda ve et üretim tesislerinde, kimya sanayi ve ilaç üretim tesislerinde, enerji santrallerinde, hastanelerde, Laboratuvar ve hijyen gerektiren ünitelerde ve ayrıca her türlü binanın duvar ve tavanlarının kaplanmasında, kaymaz zemin uygulamalarında ve portakal desenli tekstüre dekoratif zemin kaplamalarında kullanılır.

Beefloor İletken PVC Yapıştırıcısı DK 305 20Kg

Beefloor DK 305 İletken Yapıştırıcı

Beefloor DK 305 İletken Yapıştırıcı: Organik ve inorganik maddeler içeren özel dispersiyon bazlı iletken yapıştırıcı.

Uygulama Alanları
Beefloor DK 305 kullanıma hazır dispersiyon bazlı bir yapıştırıcı olup iletken PVC kaplamalar için uygundur. DIN 16860, DIN 51953 ve DIN 53276 normlarını karşılamaktadır.

Ürün Avantajları
Tüm iletken PVC yer kaplamaları içindir.
Mevcut kaplanmış PVC zeminler üzerine ilgili ürün kombinasyonlarıyla iletken PVC yapıştırılmasına uygundur. Ekonomik sarfiyat sağlar.
Mobilya yüklerine dayanıklıdır. Yerden ısıtmalı sistemlere uygundur.
10°C’ye kadar dona dayanıklıdır. Sarfiyat 300-350 g/m2

Kauçuk Zemin Kaplama Yapıştırıcısı (Tutkalı)

Beefloor PU 218 Çift Komponent Yapıştırıcı

Beefloor PU 218 Çift Komponent Yapıştırıcı: Çift komponentli,çözücü ihtiva etmeyen poliüretan bazlı yapıştırıcıdır.

Çift komponentli olan poliüretan yapıştırıcı ağırlıkça 18 kısım ve 2 kısım sertleştirici olacak şekilde en az 2 dakika karıştırılır. Bu karışımın kullanılma süresi +20’C de 15 dakikadır. Poliüretan yapıştırıcı uygulandıktan 5 ile 8 saat sonra sertleşir ve mekanik dayanıma ulaşır. Poliüretan yapıştırıcı sertleştiricisi ile karıştırıldıktan sonra bu karışımın kullanma süresi bulunulan ortamın ısısına ve nem oranına bağlıdır. Sıcak ortam kullanım süresi kısalır,soğuk ortamda ise kullanım süresi uzar ayrıca 10 derecenin altında kullanılması tavsiye edilmez sıcaklık 10 derece olduğunda yerdeki sıcaklık 4 ila 5 derece civarında olmaktadır ve buda reaksiyon süresini uzatıp mukavemeti ters yönde etkileyebilmektedir. Yapıştırıcı sürmek için tarak kullanmak uygundur. Sonradan nem etkiside kalabilecek yüzeylere kaplama malzemelerinin yapıştırılması sırasında yapıştırıcının her iki yüzeye de sürülmesi uygundur.

PVC zemin kaplama, Karo ve rulo halı kaplam, Kauçuk zemin kaplama yapıştırıcı fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın.

ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !
Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.