SBR VE EPDM RULO KAUÇUK NEDİR ?

%100 geri dönüşümden elde edilen kauçuk granüllerin belirli oranlarda EPDM granüller ile karıştırılıp, poliüretan bağlayıcılar ile harmanlanarak yüksek basınç altında preslenmesi ile elde edilmektedir.
 
Elde edilen kütükler özel ebatlama makinalarında çeşitli kalınlıklarda imal edilmektedir.
 
Rulo içindeki EPDM miktarı kullanıcı isteklerine göre çeşitli renk ve yoğunlukta üretilmektedir.
EPDM Rulo zemin kaplama, kauçuk granüllerin poliüretan bağlayıcılar ile homejen bir şekilde yüksek basınç altında preslenmesiyle elde edilir. Elde edilen kütükler özel ebatlama makinalarında çeşitli kalınlıklarda imal edilmektedir. EPDM rulo, SBR rulo üzerine üst katman olarak uygulanabilmektedir. Açık ve kapalı alanlarda tartan zemin projelerinde kullanılmaktadır.
 
Ses yalıtım malzemesi olan ve esnek bir yapıya sahip olduğundan dolayı çoğunlukla spor salonlarında tercih edilmekte olan ürünümüz zemin kaplamaları altında darbe emici olarak ta kullanılabilir.
 
EPDM Rulo kauçuk, zemin kaplaması olarak, kapalı ve açık tenis kortlarında, basketbol ve voleybol sahalarında, çocuk oyun alanlarında, atletizm pistlerinde, koşu ve yürüyüş yollarında, bisiklet yollarında, teras ve balkonlarda, okul bahçe zemin kaplama için yaygın olarak kullanılmaktadır. EPDM Rolu kauçuk, darbelere karşı dayanıklıdır. Ultraviyole dayanıklılığı yüksektir. ürünlerimiz ısı farklılıklarından deforme olmadığı gibi aynı zamanda da hijyeniktir, kolay temizlenebilir. Isı ve ses izolasyonu sağlar. Kaymazlık özelliği nedeniyle de güvenlidir
 
Kullanım Alanları
 
Akrilik zemin kaplaması Ve Poliüretan Zemin kaplaması  Altında,
 
Şap Altı Ses Yalıtımında,
 
Duvar içi Ses yalıtımında,
 
Sinema ve studio Akustik ses yalıtımında
 
Açık ve kapalı spor salonları
 
Atış poligonlarında
 
İç mekan Spor salonları zeminlerinde
 
 
Ölçüleri
 
4 mm 5 mm 6 mm 7 mm 8mm 9 mm ve 10 mm Kalınlığında Üretilmektedir.
 
SBR rulo kauçuk kaplama fiyatları için bizi arayın.
ÜCRETSİZ KEŞİF VE NUMUNE HİZMETİ !
Numune ve keşif için eleman isteyiniz. Yerinde ölçü alarak net fiyat verelim.