Kauçuk Kaplama Nedir ?

Kauçuk, güzel görünüşlü, elastik, dayanıklı, kolay temizlenebilen ve üzerinde yürürken gürültü üretmeyen  bir döşeme kaplamasıdır.

Estetik olmasının yanı sıra yürüme güvenliği için de uygun, mikrop üretmeyen, kimyasal maddelere ve suya dayanıklı bir kaplamadır.

Etrafa saçılan kumlar çocuklar yaralanmasına mikrop kapmalarına vesile olduğu gibi çevre kirliliğine de neden oluyordu. Ailelerin ortak istekleri hem yumuşak bir zemin hem de çevre koşullarıdır.

Kauçuk Zemin Kaplama istenilen renk ve desende desteklenmiş olup, açık hava şartlarına uygun esnek bir yapıdadır.

Kauçuk zemin kaplama yumuşak bir kaplama türüdür. Özellikle çocuk oyun alanları için seçilebilecek en iyi kaplama çeşididir.

Kauçuk zemin döşemesi yapmak size uzun ömürlü ve dayanıklı bir yüzey sağlayacaktır. Kullanıma ve konuma bağlı olarak, kauçuk zeminler 25 yıldan fazla dayanabilir! Kauçuk, doğal olarak kaymaz ve üzerinde yürümek için yumuşaktır.

Kauçuk zeminlerin iç kurulumları, bir ev jimnastik salonu veya oyun alanında gürültüyü emmeye yardımcı olmak için idealdir.

 

   

Kırmızı Kauçuk Zemin Kaplama 2cm 40×40

 

kauçuk   kaplamanın   yararları

  • Uzun ömürlü olması
  • Darbe emiciliği

  • Temizliği kolay yapılması

  • Ses yalıtım özelliğinin bulunması

  • Güneş ışınlarına ve suya karşı dirençliliği

  • Yangına karşı dayanıklı olması

Kauçuk zemin kaplama içeriğindeki maddeler sayesinde hem yumuşak bir zemin sağlıyor hem de temizlik açısında kolay ve başarılıdır. Estetik olmasının yanı sıra yürüme güvenliği için de uygun, mikrop üretmeyen, kimyasal maddelere ve suya dayanıklı bir kaplamadır

fitness spor salonu kauçuk zemin kaplama
fitness spor salonu kauçuk zemin kaplama

 

Kauçuk, ticari, yüksek trafikli ortamlar için onu son derece popüler bir döşeme seçeneği haline getiren çeşitli doğal avantajlarla birlikte gelir. Ve şimdi kauçuk zemin kaplaması geniş bir renk, desen ve doku yelpazesinde mevcut olduğundan, bu malzeme aynı zamanda konut iç ve dış uygulamalarında da kendine yer buluyor. 

fitness spor salonu kauçuk zemin kaplama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA
Directions